Závěsné LED svítidlo MADISON 32W/220-240V
Kód: REDO 01-2051Detailní popis produktu
MADISON — Elegantní závěsné svítidlo s měděným leskem, které do každého pokoje přinese teplou, útulnou atmosféru. MADISON je ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny, kde chceš vytvořit příjemné a relaxační prostředí. Integrovaný LED zdroj s teplotou 3000K vydává měkké teplé světlo, které příjemně osvětlí prostor bez oslepení. Matná eloxovaná hliníková konstrukce v měděné barvě se lehkým akrylovým difúzorem vytváří moderní, sofistikovaný design, který se hodí k růDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681083788 |
| Barva: | Měděná |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 400mm |
| Světelný tok: | 2176lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 32W |
| Výška: | 2500mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
