Závěsné LED svítidlo MADISON 32W/220-240V
Kód: REDO 01-2052Detailní popis produktu
MADISON — Moderní závěsné svítidlo, které vám přinese měkké, příjemné světlo do obývacího pokoje i ložnice. Madison je ideální volbou, pokud hledáte svítidlo s nadčasovým designem a spolehlivým světlem. Černá eloxovaná hliníková konstrukce s čirým akrylovým difúzorem vytváří elegantní vzhled, který se hodí do současných i klasičtějších interiérů. Teplá bílá barva světla (3000K) vytvoří útulnou atmosféru, která vás uklidní a zrelaxuje. Integrovaný LED zdroj vám pak ušetří energiiDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681083795 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 400mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 2176lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Tvar svítidla: | ramenné |
| Výkon (W): | 32W |
| Výška: | 2500mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
