Závěsné LED svítidlo MADISON 32W/220-240V
Kód: REDO 01-2053Detailní popis produktu
Madison — stylové závěsné svítidlo, které přenese útulnost a eleganci do vašeho domova. Madison je závěsné svítidlo s průměrem 40 cm, které se ideálně hodí nad jídelní stůl, do obývacího pokoje nebo ložnice. Kombinace lesklého chromu se stříbrnou kovovou konstrukcí a průhlednými akrylovými difúzory vytváří sofistikovaný vzhled, který se vejde do moderního i klasičtějšího interiéru. Teplé bílé světlo (3000 K) a vysoký světelný tok 2176 lumenů zajistí, že místnost bude vždy příjemDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681083771 |
| Barva: | Chrom |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 400mm |
| Světelný tok: | 2176lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 32W |
| Výška: | 2500mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
