Závěsné LED svítidlo MADISON 56W/220-240V
Kód: REDO 01-2054Detailní popis produktu
Madison — Elegantní závěsné svítidlo s jemným zlatým leskem, které do každého pokoje přinese teplé, příjemné světlo. Madison je perfektní volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Díky integrovanému LED zdroji se 3000K teplotě barvy vytváří útulnou a relaxační atmosféru, která vás po návratu domů přivítá tím správným způsobem. Hliníková eloxovaná konstrukce v matném zlatě působí moderně a nadčasově, čirý akrylový difúzor pak zajišťuje rovnoměrné šíření světla bez ostrýchDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681083849 |
| Barva: | Zlatá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 25mm, 34mm |
| Světelný tok: | 3808mm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 56W |
| Výška: | 2500mm |
| Šířka: | 700mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
