Závěsné LED svítidlo MADISON 56W/220-240V
Kód: REDO 01-2055Detailní popis produktu
Madison — závěsné svítidlo s tepleným LED světlem v luxusním měděném provedení, které vašemu obývacímu pokoji či jídelně dodá kousek sofistikovanosti. Madison je svítidlo pro ty, kteří si váží designu a příjemné atmosféry. Teplé bílé světlo (3000K) vytváří útulné a relaxační prostředí, které se skvěle hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo elegantní jídelny. Lesklý měděný hliník s hrubou eloxací a čirým akrylovým difúzorem si vezme všechny pohledy na sebe. Integrovaný LED zdroj sDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681083825 |
| Barva: | Měděná |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 25mm, 34mm |
| Světelný tok: | 3808mm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 56W |
| Výška: | 2500mm |
| Šířka: | 700mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
