Závěsné LED svítidlo MADISON 56W/220-240V
Kód: REDO 01-2057Detailní popis produktu
MADISON — Stylové závěsné svítidlo, které přinese do vašeho interiéru moderní design a příjemné teplé světlo. MADISON je ideální do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny, kde chcete vytvořit útulnou a relaxační atmosféru. Díky teplému bílému světlu (3000K) si budete užívat příjemného, neoslňujícího osvětlení, které vás při večerním odpočinku nebude dráždit. Svítidlo se vyznačuje výborným podáním barev (CRI 80) a robustní kovovou konstrukcí, která dlouhodobě odolá každodennímu pDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681083818 |
| Barva: | Stříbrná |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 25mm, 34mm |
| Světelný tok: | 3808mm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 56W |
| Výška: | 2500mm |
| Šířka: | 700mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
