Závěsné LED svítidlo MADISON 64W/220-240V
Kód: REDO 01-2060Detailní popis produktu
MADISON — moderní závěsné svítidlo, které vašeho obývacího pokoje či ložnice změnit v příjemně osvětlený prostor s útulnou atmosférou. Černé hliníkové tělo se čirým akrylovým difúzorem přenese do vašeho interiéru trochu skandinávské elegance. Teplé bílé světlo o teplotě 3000K se perfektně hodí do obývacího pokoje, ložnice či jídelny — všude tam, kde chcete, aby se lidé cítili v pohodě a uvolnění. Svítidlo vyzařuje přes 4350 lumenů, takže bez problémů osvítí prostor střední velikoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681083870 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 550mm |
| Světelný tok: | 4352lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 64W |
| Výška: | 3000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
