Závěsné LED svítidlo OBO 4,5W/220-240V
Kód: REDO 01-1832Detailní popis produktu
OBO — minimalistické závěsné svítidlo, které postupně osvětlí váš pokoj v teplém, příjemném světle. Elegantní hliníkové svítidlo se matně bílým povrhem padne do kteréhokoli moderního nebo klasického interiéru. Díky teplé bílé barvě světla (3000K) vytvoří v obývacím pokoji, ložnici nebo pracovně útulnou atmosféru, která vás bude provázet večerními chvílemi. Integrovaný LED zdroj spotřebuje jen 4,5 wattů, takže se vám vrátí i úsporou na elektrice. Teplé světlo (3000K) —Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681078562 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 50mm |
| Světelný tok: | 270lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 38 |
| Výkon (W): | 4,5W |
| Výška: | 1500mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 90 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
