Závěsné LED svítidlo OBO 4,5W/220-240V
Kód: REDO 01-1834Detailní popis produktu
OBO — minimalistické závěsné svítidlo, které vašemu domovu přinese teplé a příjemné světlo. Tohle je svítidlo pro ty, kteří si cení elegance a funkčnosti. Hodí se výborně do obývacího pokoje, ložnice nebo třeba do jídelny. Díky matné černé barvě a hliníkové konstrukci se perfektně hodí do moderních i klasičtějších interiérů. Vytváří příjemné, útulné osvětlení, kterému nikdo neodolá. Teplé bílé světlo (3000K) vytvoří vám domácí atmosféru, která se opravdu líbí MDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681078555 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 50mm |
| Světelný tok: | 270lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 38 |
| Výkon (W): | 4,5W |
| Výška: | 1500mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 90 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
