Závěsné LED svítidlo ORBIT 42W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1710-DALIDetailní popis produktu
ORBIT — minimalistické závěsné svítidlo, které vytvoří v pokoji příjemné, útulné světlo bez zbytečné chvíle. Orbit je ideální pro obývací pokoj, ložnici nebo jídelnu, kde chceš mít kontrolu nad intenzitou světla. Velkoplošný difúzor z matného akrylu rozptyluje světlo rovnoměrně, takže se vyhnete ostrým stínům a tvrdému osvětlení. Teplá bílá barva světla (3000K) přirozeně navozuje klidu a pohody — právě to, co v těchto místnostech potřebuješ. DALI stmívač — plynule si nDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082262 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 600mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 3568lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
