Závěsné LED svítidlo ORBIT 55W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1712-DALIDetailní popis produktu
ORBIT — elegantní závěsné svítidlo, které rozsvítí každý pokoj vřelým a příjemným světlem. ORBIT je ideální pro obývací pokoje, chodby a ložnice, kde chceš vytvořit útulnou a relaxační atmosféru. Matně bílý hliníkový korpus s akrylovým difúzorem vytváří moderní designový prvek, který se vejde ke skoro každému interiéru. Svítidlo je vybavené moderním DALI stmívačem, takže si snadno nastaví intenzitu světla přesně podle své nálady. Teplá bílá 3000K přináší domácnost a poDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082385 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 800mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 4853lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 55W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
