Závěsné LED svítidlo ORBIT 55W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1712-TRIACDetailní popis produktu
ORBIT — elegantní závěsné svítidlo s měkkým, teplým světlem a stylovým matně bílým designem. ORBIT je ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo elegantní jídelny, kde si ceníte krásné atmosféry a moderního designu. Svítidlo vyzařuje příjemné teplé světlo (3000K), které vytvoří v místnosti útulnou a relaxační náladu. Díky stmívání si můžete světlo přizpůsobit přesně podle vaší nálady — od příjemného večerního osvětlení až po plnou jasnost. Stmívatelné přes TRIACDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082446 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 800mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 4853lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 55W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
