Závěsné LED svítidlo ORBIT 68W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1714-TRIACDetailní popis produktu
ORBIT — stylové závěsné svítidlo, které vnoří do vašeho domova teplé, příjemné světlo a vytvoří dokonalou atmosféru k relaxaci. ORBIT je ideálním řešením pro obývací pokoje, ložnice a jídelny, kde chcete dosáhnout útulné atmosféry. Velká plocha saténového akrylového difuzoru rozptyluje světlo rovnoměrně bez mrtvých míst, takže se vyhnete ostré stínu a nehezké tvrdosti. Jeho minimalistický design v matné bílé barvě se bez problémů začlení do moderního i klasického interiéru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082569 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | |
| Průměr: | 1000mm |
| Stmívatelné: | ANO |
| Světelný tok: | 5465lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 68W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
