Závěsné LED svítidlo ORBIT 76W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1716-DALIDetailní popis produktu
ORBIT — Velké závěsné svítidlo, které svítí měkce a příjemně, a navíc si můžeš sám kontrolovat jeho jas. ORBIT je ideální do obývacího pokoje, do ložnice nebo třeba do restaurace — všude tam, kde chceš vytvořit útulnou, relaxační atmosféru. Obrovský průměr 1200 mm a vysoký světelný tok 6805 lumenů zalijí prostor hebkým, teplým světlem (3000K), které nekouka do očí. Saténově bílý akrylový difúzor rozptyluje světlo rovnoměrně, takže nevznikají ostré stíny. DALI stmíváníDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082620 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 1200mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 6805lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 76W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
