Závěsné LED svítidlo ORBIT 76W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1716-TRIACDetailní popis produktu
ORBIT — Velké závěsné svítidlo, které vás omítne teplým, příjemným světlem a současně vypadá minimalisticky stylově. ORBIT je ideální pro obývací pokoje, kde chcete zároveň dostatek světla a útulnou atmosféru. Lehké hliníkové tělo v matné bílé barvě s akrylový difúzorem bude slušet jak moderním, tak klasičtějším interiérům. Velký průměr 1200 mm jej dělá z výraznou dekorativní součástí stropu, která svítí stejnoměrně do celého pokoje. Nejlepší je, že si intenzitu světla sami regulDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082682 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 1200mm |
| Stmívatelné: | ANO |
| Světelný tok: | 6805lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 76W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
