Závěsné LED svítidlo ORBIT 110W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1718-DALIDetailní popis produktu
ORBIT — velké závěsné svítidlo, které zalije váš obývací pokoj nebo jídelnu teplým, příjemným světlem. Díky průměru 1500 mm se stane stylovým prvkem, který si všimne každý. Integrované LED diody vám nabídnou 8372 lumenů kvalitního světla s teplotou 3000 K — ideální pro vytvoření útulné atmosféry. DALI stmívání vám umožní nastavit si intenzitu přesně podle nálady a chvíle. Elegantní design z lakovaného hliníku a akrylu v matné bílé — zkrátka bezčasový klasik do moderníhDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082743 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 1500mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 8372lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 110W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
