Závěsné LED svítidlo ORBIT 110W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1719-DALIDetailní popis produktu
ORBIT — působivé závěsné svítidlo, které vašemu pokoji nebo restauraci dodá eleganci a příjemné teplé světlo. ORBIT je skvělá volba do obývacího pokoje, ložnice nebo hotelu. Velký průměr 1,5 metru a bohatý světelný tok zajistí kvalitní osvětlení celého prostoru. Teplá bílá barva světla (3000 K) vytvoří příjemnou, útulnou atmosféru, která všechny pozve k posezení. Díky DALI stmívání si světlo přesně přizpůsobíte každé situaci — od ranní práce přes večerní odpočinek až po večeři sDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082750 |
| Barva: | Bronzová |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník, akryl |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 1500mm |
| Stmívatelné: | ANO |
| Světelný tok: | 8372lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 110W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
