Závěsné LED svítidlo ORBIT 40,5W+68W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1720-DALIDetailní popis produktu
ORBIT — vzdušné závěsné svítidlo, které přináší měkké teplé světlo a dokonalou kontrolu intenzity do každého prostoru. ORBIT je ideální pro obývací pokoje, jídelny a chodby, kde chceš vytvořit příjemnou a útulnou atmosféru. Elegantní design s matně bílým hliníkovým tělem a saténovým akrylovým difuzorem se hodí k modernímu i klasickému interiéru. Díky integrovanému LED zdroji s teplotou 3000K vytváří příjemné, měkké světlo, které neomrzí ani po dlouhých hodinách. A se DALI stmievaDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082866 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 600mm+1000mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 9142lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 40,5W+68W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
