Závěsné LED svítidlo ORBIT 40,5W+68W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1720-TRIACDetailní popis produktu
ORBIT — Moderní závěsné svítidlo, které rozdělíš na dvě samostatné části a vytvoříš si přesně takovou atmosféru, jakou potřebuješ. Dvě velikosti, která kombinuješ podle rozlohy místnosti — menší průměr 600 mm nebo větší 1000 mm. Teplé světlo v barvě 3000K přirozeně vykouzlí útulnost v obývacím pokoji, ložnici nebo jídelně. Matná bílá barva s akrylovým difúzorem vytvoří měkký, nehuchující efekt, který se vyjímá v každém moderním interiéru. A pokud si chceš hrát s intenzitou osvětlDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082927 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 600mm+1000mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 9142lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 40,5W+68W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
