Závěsné LED svítidlo ORBIT 40,5W+55W+68W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1722-TRIACDetailní popis produktu
ORBIT — elegantní závěsné svítidlo, které přinese do vašeho domova teplé, příjemné světlo a jemně se přizpůsobí vaší náladě. ORBIT je ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny, kde chcete vytvořit útulnou atmosféru. Teplá bílá barva světla (3000K) vás obklopí příjemným leskem, který podporuje relaxaci a odpočinek. Vzhledem k jednoduchému design v matné bílé barvě se bezproblémově hodí do moderních i klasičtějších interiérů. Plynulé stmívání s TRIAC regulDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681083047 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 600mm+1000mm+800mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 13967 |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 40,5W+55W+68W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
