Závěsné LED svítidlo ORBIT 40,5W+55W+68W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1723-TRIACDetailní popis produktu
ORBIT — Moderní závěsné svítidlo, které vás omámí elegancí bronzové barvy a teplým, útulným světlem. ORBIT se perfektně hodí do obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice, kde vytvoří příjemnou a relaxační atmosféru. Teplá bílá barva světla (3000K) vás přivítá přímo domů. Svítidlo je vybaveno integrovanými LED diódami, takže ušetříte energii a nebudete si pamatovat, kdy naposledy vyměňujete žárovky. A protože se stmívá, sami si zvolíte intenzitu světla — od intimního večerního osvětlDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681083054 |
| Barva: | Bronzová |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | hliník, akryl |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 600mm+1000mm+800mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 13967 |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 40,5W+55W+68W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
