Závěsné LED svítidlo ORBIT 42W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1912-DALIDetailní popis produktu
ORBIT — minimalistické závěsné svítidlo, které přináší čisté, soustředěné světlo do každého moderního interiéru. ORBIT je ideální volbou do obývacího pokoje, kanceláře nebo pracovny, kde oceníte kvalitní neutrální bílé světlo. Svítidlo vyzařuje čistý, energický tón (4000K), který podporuje soustředění a vytváří příjemně čitelný prostor. Elegantní matná bílá konstrukce z hliníku se saténovým akrylovým difúzorem se vejde do jakéhokoliv moderního designu. Výkonný LED zdroDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082286 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 600mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 3755lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
