Závěsné LED svítidlo ORBIT 42W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1912-TRIACDetailní popis produktu
ORBIT — závěsné svítidlo, které spojuje moderní design s praktičností a dokonalým osvětlením. ORBIT je skvělá volba do obývacího pokoje, chodby nebo pracovny. Neutrální bílé světlo o teplotě 4000K vytváří příjemnou atmosféru bez únravy zraku a zároveň podporuje soustředění. Díky plynulému stmívání si najdeš tónování osvětlení přesně podle nálady a času dne. Elegantní matně bílé provedení z hliníku a akrylu se vejde do jakéhokoli moderního interiéru. Silné světlo — 3755Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082347 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 600mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 3755lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
