Závěsné LED svítidlo ORBIT 42W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1913-DALIDetailní popis produktu
ORBIT — elegantní závěsné svítidlo s neutrálním denním světlem, které vás bude provázet od rána do večera. ORBIT je takové svítidlo, které si najde své místo v pracovně, kuchyni nebo kanceláři. Díky teplému bronzovému provedení a čistému neutrálnímu světlu vytváří atmosféru, která podporuje soustředění, ale netrpí na chladnosti. Rozhodnutí posvítit si tímto svítidlem rozhodně nebudete litovat. Neutrální bílá 4000K — ideální barva světla pro práci a studium, která snižuDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082293 |
| Barva: | Bronzová |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník, akryl |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 600mm |
| Stmívatelné: | ANO |
| Světelný tok: | 3755lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
