Závěsné LED svítidlo ORBIT 55W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1914-DALIDetailní popis produktu
ORBIT — elegantní závěsné svítidlo, které promění váš interiér čistým, soustředěným světlem. ORBIT je ideální volbou do obývacího pokoje, kuchyně nebo kanceláře, kde oceníte přirozené neutrální světlo. Velkoplošný akrylový difúzor v matné bílé barvě zajišťuje měkké rozptýlení světla bez ostrých stínů. Štíhlý hliníkový design o průměru 800 mm dodá vašemu prostoru moderní charakteru, a díky DALI stmívání si světlo dokonale přizpůsobíte každé situaci — od plného jasu při práci až poDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082408 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 800mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 5088lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 55W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
