Závěsné LED svítidlo ORBIT 55W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1914-TRIACDetailní popis produktu
ORBIT — elegantní závěsné svítidlo, které osvětlí místnost jasným, přirozeným světlem a dáte si ho přesně nastavit podle nálady. Orbit se hodí do moderního obývacího pokoje, pracovny nebo studiové kanceláře. Neutrální bílé světlo (4000K) vám pomůže udržet soustředění a barvy v místnosti budou vypadat přesně tak, jak mají. Díky integrovanému LED zdroji svítidlo spotřebuje jen málo energie, a přitom vám osvětlí celý prostor jasným a čistým světlem. Navíc si můžete intenzitu stmívatDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082460 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 800mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 5088lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 55W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
