Závěsné LED svítidlo ORBIT 55W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1915-TRIACDetailní popis produktu
ORBIT — minimalistické závěsné svítidlo, které přináší čisté a pracovní světlo do kteréhokoliv prostoru. Elegantní design s bronzovou hliníkovou konstrukcí a matným akrylovým difuzorem se hodí do moderního obývacího pokoje, kanceláře, domácí pracovny nebo kuchyně. Neutrální bílé světlo o teplotě 4000 K vás bude podporovat v soustředění a zlepší zrakový komfort během práce. Svítidlo můžete stmívat, takže si vždy nastavíte správný jas pro daný čas a náladu. Výkonné LED zDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082477 |
| Barva: | Bronzová |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník, akryl |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 800mm |
| Stmívatelné: | ANO |
| Světelný tok: | 5088lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 55W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
