Závěsné LED svítidlo ORBIT 68W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1916-TRIACDetailní popis produktu
ORBIT — moderní závěsné svítidlo, které vám přinese čisté, soustředěné světlo do každé místnosti. ORBIT je elegantní svítidlo z lakovaného hliníku a akrylu, které se postaví do obývacího pokoje, kuchyně, pracovny nebo kanceláře. Neutrální bílé světlo o teplotě 4000 K vás neuvede do pocitu ospalosti, ale naopak vám pomůže soustředit se na práci. Vysoký světelný tok 5713 lumenů zajistí, že bude všechno dobře vidět, a saténový matný difuzor světlo příjemně rozptýlí bez oslňujícího lDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082590 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 1000mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 5713lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 68W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
