Závěsné LED svítidlo ORBIT 68W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1917-DALIDetailní popis produktu
ORBIT — závěsné svítidlo, které přinese čisté, profesionální světlo do každé místnosti. ORBIT je ideální volbou do kanceláří, předsálí, moderních obývacích pokojů nebo galerií. Neutrální bílé světlo o teplotě 4000K vás povzbuzuje k práci a soustředění, přitom zachovává přirozenou atmosféru. Elegantní bronzový design s jemným matným difuzorem působí diskrétně a zároveň vyznamenaně. DALI stmievateľné ovládání vám umožní nastavit osvětlení přesně podle potřeby okamžiku. VDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082545 |
| Barva: | Bronzová |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník, akryl |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 1000mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 5713lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 68W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
