Závěsné LED svítidlo ORBIT 76W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1918-TRIACDetailní popis produktu
ORBIT — elegantní závěsné svítidlo s čistým neutrálním světlem a plynulým stmíváním pro moderní interiéry. ORBIT je ideální volba do obývacího pokoje, pracovny nebo kanceláře, kde potřebuješ kvalitní a stabilní světlo. Neutrální bílá barva 4000K podporuje soustředění a vytváří přátelskou atmosféru — neoslepuje, ale dobře vidíš barvy kolem sebe. Poutavý design z matného hliníku a saténového akrylu se hodí k modernímu i klasičtějšímu stylu. Integrované LED s výkonem 7159Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082712 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 1200mm |
| Stmívatelné: | ANO |
| Světelný tok: | 7159lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 76W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
