Závěsné LED svítidlo ORBIT 76W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1919-DALIDetailní popis produktu
ORBIT — elegantní závěsné svítidlo, které přinese do vašeho interiéru čisté, profesionální světlo a dokonalý design. Svítidlo ORBIT se skvěle hodí do moderních obývaků, jídelen nebo pracoven, kde oceníte neutrální denní bílou barvu světla. Bronzová hliníková konstrukce s akrylovým difuzorem vytváří sofistikovaný vzhled, který se hodí k různým stylovým pojetím. Velký průměr 1,2 metrů zajistí kvalitní osvětlení širokého prostoru — a přitom se skvěle vejde do pokoje jako stylový prvDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082668 |
| Barva: | Bronzová |
| Materiál: | hliník, akryl |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 1200mm |
| Stmívatelné: | ANO |
| Světelný tok: | 7159lm |
| Výkon (W): | 76W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
