Závěsné LED svítidlo ORBIT 110W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1920-TRIACDetailní popis produktu
ORBIT — Moderní závěsné svítidlo s čistým neutrálním světlem, které skvěle osvětlí tvou pracovnu, kuchyň nebo kancelář. ORBIT je velkoryse dimenzované svítidlo s průměrem 150 cm, které elegantně svítí díky saténově bílému difuzoru. Neutrální bílé světlo o teplotě 4000 K je ideální, když se chceš soustředit na práci nebo vaření — poskytuje čisté, jasné osvětlení bez únavy v očích. Svítidlo je vybaveno TRIAC stmívačem, takže si světlo jednoduše přizpůsobíš svým potřebám.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082835 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 1500mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 8793lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 110W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
