Závěsné LED svítidlo ORBIT 40,5W+68W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1922-DALIDetailní popis produktu
ORBIT — minimalistické závěsné svítidlo, které přináší čisté, pracovní světlo do každého moderního interiéru. ORBIT je ideální volbou do kanceláře, zasedací místnosti nebo otevřeného obývacího prostoru, kde potřebuješ světlo přesně kalibrované pro soustředění a čitelnotu. Neutrální bílé světlo s teplotou 4000 K zajistí, že si člověk myslí jasně a dokumenty, displeje i barvy jsou vždy čitelné. Matně bílý hliníkový rám s akrylovým difuzorem dává svítidlu vzdušný, profesionální vzhlDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082897 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 600mm+1000mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 9468lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 40,5W+68W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
