Závěsné LED svítidlo ORBIT 40,5W+68W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1923-TRIACDetailní popis produktu
ORBIT — Designové závěsné svítidlo se dvěma možnostmi velikosti a plynule stmívatelným světlem. ORBIT je ideální volbou do moderní kuchyně, pracovny nebo obývacího pokoje, kde oceníš čisté a soustředěné světlo. Neutrální bílé LED světlo o teplotě 4000 K vytvoří příjemnou pracovní atmosféru bez únavy zraku. Elegantní bronzová barva a satinový akrylový difúzor svítidlu dodají sofistikovaný vzhled, který se vejde do jakéhokoliv současného interiéru. Dvě velikosti (průměrDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082965 |
| Barva: | Bronzová |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník, akryl |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 600mm+1000mm |
| Stmívatelné: | ANO |
| Světelný tok: | 9468lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 40,5W+68W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
