Závěsné LED svítidlo ORBIT 40,5W+55W+68W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1924-TRIACDetailní popis produktu
ORBIT — moderní závěsné svítidlo se třemi kruhy, které vás osvětlí čistým neutrálním světlem a přitom si ho můžete přesně ztlumit. ORBIT je ideální volbou do kuchyně, pracovny, kanceláře nebo do moderního obývacího pokoje. Tři kruhové prvky s matně bílým lakováním a saténovým akrylovým difuzorem vytvoří elegantní vzhled, který se vejde do téměř každého interiéru. Neutrální bílé světlo o barvě 4000K poskytuje přesně tolik jasnosti, kolik potřebujete pro soustředění i práci — a pokDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681083078 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 600mm+1000mm+800mm |
| Stmívatelné: | ANO |
| Světelný tok: | 14556 |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 40,5W+55W+68W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
