Závěsné LED svítidlo ORBIT 42W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1948-DALIDetailní popis produktu
ORBIT — moderní závěsné svítidlo, které promění tvůj interiér v útulný prostor s dokonalě nastaveným světlem. ORBIT je ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice, jídelny nebo kanceláře. Vytváří příjemnou, teplou atmosféru, která není agresivní a vybízí k relaxaci. Matná černá hliníková konstrukce s akrylovým difúzorem vypadá moderně a elegantně, a díky integrovanému LED zdroji s teplotou 3000K ti svítidlo přinese přírodní, útulné světlo, které vám neublíží ani dlouhé večery přeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082309 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 600mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 3568lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
