Závěsné LED svítidlo ORBIT 42W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1948-TRIACDetailní popis produktu
ORBIT — minimalistické závěsné svítidlo, které přinese do vašeho domova teplé, příjemné světlo s možností plynulého stmívání. ORBIT se skvěle hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny, kde vytvoří útulnou atmosféru. Velký průměr 600 mm zajistí rovnoměrné osvětlení bez tmavých míst, a matně černý hliník se saténovým difúzorem vypadá v každém interiéru elegantně a moderně. Díky integrovaným LED diódám a nízké spotřebě máte energeticky efektivní řešení, které navíc umíte bez nDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082361 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | |
| Průměr: | 600mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 3568lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
