Závěsné LED svítidlo ORBIT 55W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1949-DALIDetailní popis produktu
ORBIT — elegantní závěsné svítidlo s výrazným designem a měkkým teplým světlem, které vytvoří útulnou atmosféru v kterémkoli prostoru. Svítidlo je určené do obývacího pokoje, ložnice, jídelny nebo třeba stylové restaurace a kavárny. Velký průměr 800 mm a důmyslná konstrukce z matně černého hliníku s akrylovým difuzorem zaručují, že bude středobodem pozornosti. Teplá bílá 3000K barva světla vytváří příjemné, neformální prostředí — přesně to, které chcete k relaxaci a setkávání s rDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082422 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost (kg): | 2,6 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 800mm |
| Stmívatelné: | ANO |
| Světelný tok: | 4853lm |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 55W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
