Závěsné LED svítidlo ORBIT 55W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1949-TRIACDetailní popis produktu
ORBIT — elegantní závěsné svítidlo, které do vašeho obývacího pokoje či ložnice přinese dokonalou atmosféru teplého, pohodlného světla. ORBIT je ústřední svítidlo, které se stane středobodem každé místnosti. Díky matně černé hliníkové konstrukci a saténově bílému difuzoru působí moderně a přitom nepůsobivě. Teplé bílé světlo o teplotě 3000 K vytváří útulnou atmosféru — je to ideální volba pro obývací pokoj, ložnici, jídelnu i stylizovaný salonek. Velkorysý průměr 800 milimetrů zaDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082484 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 800mm |
| Stmívatelné: | ANO |
| Světelný tok: | 4853lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 55W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
