Závěsné LED svítidlo ORBIT 68W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1950-DALIDetailní popis produktu
ORBIT — Moderní závěsné svítidlo, které si sjednotí na míru právě tolik světla, kolik zrovna potřebuješ. ORBIT je ideální volbou pro obývací pokoje, chodby a kanceláře, kde oceníš kombinaci elegance a funkčnosti. Matně černá konstrukce z hliníku s jemným saténově bílým akrylátovým difuzorem vytvoří v prostoru teplou, příjemnou atmosféru — přesně takovou, jakou si přeješ. Stmíváme přes DALI řízení, takže si světlo upravíš na míru od romantické večerní tmy až po plnou svítivost k čDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082521 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 1000mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 5465lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 68W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
