Závěsné LED svítidlo ORBIT 110W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1952-DALIDetailní popis produktu
ORBIT — minimalistické závěsné svítidlo, které vašemu obývacímu pokoji či restauraci dodá měkké, příjemné světlo. Velká kruhová deska v matné černé barvě s bílým difuzorem vytváří elegantní, moderní vzhled. Svítidlo vyzařuje teplou bílou barvu (3000K), která v prostoru vytvoří příjemnou, klidnou atmosféru — ideální do obývacího pokoje, ložnice nebo kvalitního restauračního prostoru. Díky DALI stmívání si světlo přizpůsobíte přesně podle nálady a potřeby chvíle. VysokýDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082767 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 1500mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 8372lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 110W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
