Závěsné LED svítidlo ORBIT 110W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1952-TRIACDetailní popis produktu
ORBIT — závěsné svítidlo, které zalije váš obývací pokoj nebo ložnici krásným teplým světlem a dá vám plnou kontrolu nad jeho intenzitou. Velké svítidlo o průměru 1,5 metru se stane těžištěm místnosti. Svítí příjemně teplou bílou barvou, kterou si můžete plynule stmívat podle nálady a potřeby chvíle. Matně černý hliníkový rám s lesklým akrylovým difúzorem vytváří moderní a elegantní dojem, který se hodí do současných i klasičtějších interiérů. Integrovaný LED zdroj s vDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082828 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 1500mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 8372lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 110W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
