Závěsné LED svítidlo ORBIT 40,5W+68W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1953-DALIDetailní popis produktu
ORBIT — minimalistické závěsné svítidlo, které voní designem a chytrou technologií. ORBIT se stane středobodem každého moderního interiéru. Kombinace matně černého hliníku a saténově bílého akrylového difuzoru vytváří elegantní kontrast, který funguje v obývacích pokojích, jídelních zónách i komerčních prostorech. Teplé světlo o teplotě 3000 K navozuje příjemnou, útulnou atmosféru, která nikoho neunaví ani po dlouhých hodinách. Chcete-li mít kontrolu nad intenzitou světla, DALI sDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082880 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 600mm+1000mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 9142lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 40,5W+68W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
