Závěsné LED svítidlo ORBIT 40,5W+55W+68W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1954-TRIACDetailní popis produktu
ORBIT — moderní závěsné svítidlo, které vašemu domovu přinese sofistikovanou eleganci a dokonale nastavitelné světlo. Toto výrazné svítidlo se hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo krásně se uplatní v jídelně. Matně černá konstrukce s akrylovým saténově bílým difúzorem vyzařuje nádherné teplé světlo o teplotě 3000K, které vytvoří příjemnou a útulnou atmosféru. Díky vestavěnému TRIAC stmívači si můžeš intenzitu světla snadno ovládat podle nálady — od jemného podvečerního osvětlenDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681083061 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | |
| Průměr: | 600mm+1000mm+800mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 13967 |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 40,5W+55W+68W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
