Závěsné LED svítidlo ORBIT 42W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1961-DALIDetailní popis produktu
ORBIT — minimalistické závěsné svítidlo, které vás osvětlí čistým, soustředěným světlem. Toto elegantní svítidlo se hodí do kuchyně, kanceláře, moderního obýváku nebo pracovny, kde chcete čisté a neutrální osvětlení bez zbytečného přitažování pozornosti. Neutrální bílá 4000K barva světla podporuje soustředění a přirozeně zobrazuje barvy. Díky matné černé barvě a saténovému akrylovému difuzoru vytváří ORBIT kultivovaný vzhled, který se vejde do jakéhokoli designu. Až 37Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082316 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 600mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 3755lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
