Závěsné LED svítidlo ORBIT 55W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1962-TRIACDetailní popis produktu
ORBIT — moderní závěsné svítidlo s výrazným designem, které vnoří do vašeho domova čisté, energizující světlo. ORBIT je ideální volbou do obývacího pokoje, chodby nebo kanceláře, kde potřebujete kvalitní osvětlení se skvělým podáním barev. Neutrální denní bílá 4000K podporuje soustředění a koncentraci, zároveň působí příjemně a moderně. Matně černý hliníkový korpus s elegantním saténovým akrylovým difúzorem vytvoří stylový akcent na stropu, a to vše bez složitého lepení či montážDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082491 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 800mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 5088lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 55W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
