Závěsné LED svítidlo ORBIT 68W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1963-TRIACDetailní popis produktu
ORBIT — velkoryse pojatý LED disk, který v interiéru rozsvítí špičkový design a čistý, pracovitý svit. ORBIT patří do moderních obýváků, kanceláří, showroomů i restaurací, kde si zákazníci ceňují nezkreslené barvy a přesný osvit. Matně černý hliníkový rám s akrylovým difuzorem vytváří elegantnější nástupnější vzhled, který se vejde do různých stylů — od minimalismu po průmyslový design. Pouhým dotažením stmívače sám reguluješ intenzitu světla, takže je stejně dobrý při koncentracDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082613 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 1000mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 5713lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 68W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
