Závěsné LED svítidlo ORBIT 76W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1964-DALIDetailní popis produktu
ORBIT — Velké závěsné svítidlo pro moderní interiéry, kde potřebujete hodně kvalitního světla s dokonalou kontrolou. ORBIT je ideální volbou do obývacího pokoje, kanceláře, zasedací místnosti nebo showroomu. Díky velkému průměru 1200 mm a výkonu 7159 lumenů bude osvětlovat prostorné místnosti rovnoměrně a bez stínů. Neutrální bílé světlo 4000K zajistí soustředění a čistou viditelnost, a přesto má svítidlo vřelý, moderní charakter díky matně černé hliníkové konstrukci a saténovémuDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082675 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 1200mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 7159lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 76W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
