Závěsné LED svítidlo ORBIT 76W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1964-TRIACDetailní popis produktu
ORBIT — velkoplošné závěsné svítidlo, které svítí čistě a jasně, a navíc si sám nastavíš intenzitu světla. ORBIT je spolehlivý společník do prostorů, kde potřebuješ soustředit se na práci — do kanceláře, pracovny nebo nad pracovní desku v kuchyni. Neutrální bílé světlo o teplotě 4000K ti poskytuje příjemné, neznavující osvětlení bez modrého nádychu. Při průměru 1200 mm pokryje světlem solidní prostor a vyzáří téměř 7200 lumenů — to je na řadu místností dostatek. Stmívání TRIAC tiDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082729 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 1200mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 7159lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 76W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
