Závěsné LED svítidlo ORBIT 110W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1965-DALIDetailní popis produktu
ORBIT — velké závěsné svítidlo, které osvětlí celou místnost jasným, čistým světlem. ORBIT je skvělou volbou do kanceláří, moderních kuchyní nebo větších pracovních prostor. Jeho neutrální bílé světlo (4000K) vám pomůže soustředit se na práci, aniž byste cítili únavu z očí. Díky obřím rozměrům (průměr 1,5 metru) vytvoří působivou kompozici a osvětlí i větší místnosti absolutně rovnoměrně. Elegantní matně černý hliníkový rám s jemným akrylovým difuzorem jej přizpůsobí tak ledacosDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082798 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 1500mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 8793lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 110W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
